Мени

Вести

18мај

ФК Македонија Ѓ.П. финалист во Купот на Македонија

16мај

Средба на иницијатива на ОЃП за безбедноста во училиштата

16мај

По цели 10 години Општина Ѓорче Петров добива нова ЛЕАП стратегија за заштита на животната средина

16мај

Критериуми за користење на услугата посебен транспорт за стари лица и лица со попреченост

16мај

Едукативна кампања за користење на ИПАРД средствата од ЕУ

16мај

По 30 години асфалт на ул.„1600“

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
USAID_letok   logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам