Мени

Вести

14јули

Градежната офанзива во руралниот дел во полн ек

14јули

Известување за поништување на Јавен повик со број 20-1321/3 од 28.06.2022 година кој се однесува на давање на користење на објектите за спорт, сопственост на општина Ѓорче Петров

14јули

Асфалтирани пет улици во Кисела Јабука

30јуни

ЈАВЕН ПОВИК за давање на користење на објектите за спорт, сопственост на Општина Ѓорче Петров

09јуни

Почна постапката за изградба на мега паркот во Ново Село

02јуни

„Во ритам со традицијата“ на КУД „Григор Прличев“ утревечер во 19 часот во Центарот за култура

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
 logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам