Мени

Вести

19декември

Дечињата од градинката „Детелинка“ го китеа кабинетот на Стојкоски

16декември

Потпишан договорот за отворање Регионален центар за канцер за деца во с.Кучково

14декември

Соопштение за јавност

14декември

Нова спортска опрема за гимнастика наменета за училиштата и градинката

12декември

„Алиса во земјата на чудата“ на Театар Пи во Центарот за култура

09декември

ИЗВЕСТУВАЊЕ ВО С.КУЧКОВО СЕ СТАВА ВО ФУНКЦИЈА СИСТЕМОТ ЗА ВОДОСНАБДУВАЊЕ

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
 logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам