Мени

Вести

29декември

Општина Ѓорче Петров го донесе Буџетот за 2023 година во вредност од 359.182.303,00 денари

27декември

Донирани социјални пакети за дечиња од школите и градинката

27декември

Новогодишен хепенинг во ООУ „Јоаким Крчоски"

23декември

Нови 25 садници во дворот на ООУ "Димитар Поп Георгиев Беровски"

23декември

Се обновува коловозот на ул.102

19декември

Интерен оглас бр.02/2022 за унапредување на административен службеник во Општина Ѓорче Петров

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
 logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам