Мени

Вести

27декември

Донирани социјални пакети за дечиња од школите и градинката

27декември

Новогодишен хепенинг во ООУ „Јоаким Крчоски"

23декември

Нови 25 садници во дворот на ООУ "Димитар Поп Георгиев Беровски"

23декември

Се обновува коловозот на ул.102

19декември

Интерен оглас бр.02/2022 за унапредување на административен службеник во Општина Ѓорче Петров

19декември

Дечињата од градинката „Детелинка“ го китеа кабинетот на Стојкоски

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
 logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам