Мени

Вести

27мај

Завршија натпреварите во општинската футсал лига

23мај

Координативен состанок на Советот за социјална заштита

20мај

Средба со уметници ,културни работници, дејци и други лица од сите области на културата кои вршат дејност на територијата на Општина Ѓорче Петров

19мај

Финална фаза на реконструкција на ул.„Манчу Матак“

19мај

Гостување на Стојкоски на МРТ-тема: Акција за чистење со Град Скопје

19мај

КОНКУРС доделување награди, дипломи и пофалници на учениците и просветните работници во општинските основни училишта во Општина Ѓорче Петров во учебната 2021/2022

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
USAID_letok   logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам