Мени

Вести

01септември

Општината обезбеди ранче за секое прваче

26август

ОЃП со финансиска поддршка за турнирот „Ѓорче Куп 2022“

26август

Повторно е исчистена дивата депонија на последна „4-ка“

26август

Ѓорче Петров е првата oпштина во градот што добива нов мегапарк

26август

Асфалтирана „77-ка“ во Волково

26август

Нова серија асфалтирање во руралниот дел

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
USAID_letok   logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам