Мени

Вести

25јануари

Исчистена нова мини-депонија кај ул.„Шарпланинарска“

Исчистена нова мини-депонија кај ул.„Шарпланинарска“

25јануари

Поделени 30 прехранбени пакети за самохрани родители

Поделени 30 прехранбени пакети за самохрани родители

24јануари

Јавен повик за волонтери

Јавен повик за волонтери

20јануари

Стојкоски и Арсовска на средба со претставници на месните и урбани заедници

Стојкоски и Арсовска на средба со претставници на месните и урбани заедници

20јануари

Водоводна мрежа на ул.102 во Волково

Водоводна мрежа на ул.102 во Волково

14јануари

Гостување на Стојкоски на МТВ на тема животна средина

Гостување на Стојкоски на МТВ на тема животна средина

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
 logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам