Мени

Вести

31јули

Почит кон жртвите од земјотресот на 26 јули 1963 година во Скопје

31јули

ООУ „Мирче Ацев“ во Општина Ѓорче Петров добива целосно реконструирано игралиште за баскет

31јули

Тимовите од Ново Брдо-Косово и Општина Ѓорче Петров во теренска посета на пречистителната станица во Орман

21јули

Апел до посетителите на шумскиот предел во с.Кучково

21јули

Одбележан празникот Св.Недела во истоимената црква во Кучково

17јули

Нови капитални инвестиции – одвоени 42 милиони денари со првиот ребаланс на Буџетот 2023

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
USAID_letok   logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам