Мени

Вести

03декември

Чистење на каналот во Стопански двор

Чистење на каналот во Стопански двор

02декември

Премиера на претставата „Ништо не е страшно“ на Театар Пи

Премиера на претставата „Ништо не е страшно“ на Театар Пи

02декември

Стојкоски на увид во доцните часови – завршна фаза од поставување бехатон.aspx

Стојкоски на увид во доцните часови – завршна фаза од поставување бехатон

02декември

Седница на Скопски плански регион

Седница на Скопски плански регион

02декември

Концерт на „Маестозо трио“ во Центарот за култура

01декември

Депонијата во Ново Село целосно исчистена (видео)

Депонијата во Ново Село целосно исчистена (видео)

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
 logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам