Мени

Вести

21септември

Настап на „Соната“ во реонскиот парк во Ѓорче Петров

21септември

Спортуваме со првачињата на стадионот „Македонски лавови“

16септември

Стартуваат „Звуци на културата 2022“ во општина Ѓорче Петров

14септември

На 24 септември кинолошка изложба на „Македонски лавови“

06септември

Меѓународен детски фолклорен фестивал „Златен вез 2022“

02септември

Отворени три нови занимални во клонот „Детелинка“ во Ѓорче Петров

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
 logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам