Мени

Вести

09декември

ИЗВЕСТУВАЊЕ ВО С.КУЧКОВО СЕ СТАВА ВО ФУНКЦИЈА СИСТЕМОТ ЗА ВОДОСНАБДУВАЊЕ

09декември

Отворен ден во општина Ѓорче Петров за буџетот за 2023 година

09декември

Час на општината во ООУ „Тихомир Милошевски“

09декември

ОЃП со поддршка за карате "Ѓорче куп 2022"

06декември

Колективен Договор на Општина Ѓорче Петров

05декември

Кризниот штаб на ОЃП на состанок по повод претстојната зима

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
USAID_letok   logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам