Мени

Вести

30декември

Изгласан Буџетот за 2022 година

Изгласан Буџетот за 2022 година

30декември

Интервју на Стојкоски за сајтот Курир

Интервју на Стојкоски за сајтот Курир

29декември

Никола Ивковиќ прогласен за истакнат работник во комуналната служба

Никола Ивковиќ прогласен за истакнат работник во комуналната служба

29декември

Посадени нови 2.000 м2 зелени површини

Посадени нови 2.000 м2 зелени површини

29декември

Поделени 420 пакетчиња за првооделенците

Поделени 420 пакетчиња за првооделенците

28декември

ОГЛАС ЗА ПРОЕКТЕН МЕНАЏЕР, ПРОЕКТЕН АСИСТЕНТ И ФИНАНСИСКИ АСИСТЕНТ

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
 logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам