Мени

Вести

18март

Работна средба општина Ѓорче Петров-Ново Брдо (Косово)

17март

Средба Стојкоски-Цветковиќ за зголемување на општата безбедност

14март

Стартуваше проектот ″Дигитални училници со веб 2.0 алатки″ во рамки на Еразмус +програмата

04март

Соопштение за уметници и културни работници од Општина Ѓорче Петров

Соопштение за уметници и културни работници од Општина Ѓорче Петров

01март

Каратистот Неделковски на прием кај градоначалникот Стојкоски

Каратистот Неделковски на прием кај градоначалникот Стојкоски

25февруари

Реконструкција на кровната конструкција на ООУ „Страшо Пинџур“

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
 logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам