Мени

Вести

17август

Во ООУ „Јоаким Крчовски“ интервенции во делот на тоалетите

17август

Објавен конкурс за Годишна награда „Ѓорче Петров“ во 2023 година

15август

Завршено поставувањето фекална мрежа на улица „43“ во Волково

10август

Општина Ѓорче Петров одбележа 22 години од загинувањето на бранителите кај Љуботенски бачила

06август

Ќе се реконструира ул.„Радушка“ од последна „5-ка“ до гробиштата

31јули

На 10 август во Волково ќе бидат одбележани 22 години од загинувањето на бранителите

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
USAID_letok   logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам