Мени

Вести

01февруари

Потпишан договор за користење на опремата за спроведување на GLOBE Програмата

01февруари

Во повеќе цркви во Ѓорче Петров одбележан Св.Атанасиј

24јануари

Стартува изградбата на фекална мрежа на ул.„Радушка“

17јануари

Општина Ѓорче Петров се вклучува во одбележувањето на Водици 2023

16јануари

Поделени над 70 пакети со храна за социјално загрозени семејства од Ѓорче Петров

13јануари

Бадниковата поворка во општина Ѓорче Петров

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
USAID_letok   logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам