Мени

Вести

19април

Изгласан ребаланс на Буџетот

Изгласан ребаланс на Буџетот

18април

Работен викенд во општина Ѓорче Петров

Работен викенд во општина Ѓорче Петров

18април

Осветлена општинската зграда во црвено-поддршка за хемофиличарите

18април

Акција за косење тревни површини

Акција за косење тревни површини

13април

Ќе се затвори патот Мала Богодорица-Стопански Двор

12април

ООУ „Страшо Пинџур“ добива нов кров

ООУ „Страшо Пинџур“ добива нов кров

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
 logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам