Мени

Вести

03јануари

Новогодишна донација за децата од градинката „Росица“

Новогодишна донација за децата од градинката „Росица“

01јануари

Посета на полицијата, пожарната и првото новородено бебе

Посета на полицијата, пожарната и првото новородено бебе

30декември

Изгласан Буџетот за 2022 година

Изгласан Буџетот за 2022 година

30декември

Интервју на Стојкоски за сајтот Курир

Интервју на Стојкоски за сајтот Курир

29декември

Никола Ивковиќ прогласен за истакнат работник во комуналната служба

Никола Ивковиќ прогласен за истакнат работник во комуналната служба

29декември

Посадени нови 2.000 м2 зелени површини

Посадени нови 2.000 м2 зелени површини

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
 logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам