Мени

Вести

03мај

Гостување на Стојкоски на Утрински брифинг

Гостување на Стојкоски на Утрински брифинг

03мај

Целосно реконструиран кровот на ООУ „Страшо Пинџур“

03мај

ОЃП овозможи сала за подготовки на армиската футсал екипа

03мај

Хром добива целосно реконструирана сообраќајница

Хром добива целосно реконструирана сообраќајница

28април

Проект нова спортска опрема за здрави спортски навики и интеграција на децата

27април

Пролетно раззеленување и уредување на јавните површини

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
 logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам