Мени

Вести

10мај

СООПШТЕНИЕ

СООПШТЕНИЕ

09мај

Генералка викенд во општина Ѓорче Петров (изјава-Стојкоски)

Генералка викенд во општина Ѓорче Петров (изјава-Стојкоски)

05мај

Известување за положување на цвеќе пред споменикот на борците на НОБ

05мај

Јубилејна ревија на песни, музика и игри на пензионерите од ОЃП

03мај

Хром добива целосно реконструирана сообраќајница

Хром добива целосно реконструирана сообраќајница

03мај

Целосно реконструиран кровот на ООУ „Страшо Пинџур“

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
 logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам