Мени

Вести

19мај

Обезбедени реквизити за спорт во градинките

19мај

Собрани 53 крвни единици во крводарителска акција

16мај

Бесплатни офтамолошки прегледи за првачиња

13мај

Крводарителска акција во Домот на културата

12мај

Одбележување на 9 Мај – Ден на победа над фашизмот (фотогалерија)

Одбележување на 9 Мај – Ден на победа над фашизмот (фотогалерија)

11мај

ИЗВЕСТУВАЊЕ за Реконструкција локална улица „Радушка“ во Град Скопје, Општина Ѓорче Петров во рамки на Проектот за поврзување на локални патишта во РСМ

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
 logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам