Мени

Вести

05октомври

Учениците од ООУ „Мирче Ацев“ ја посетија ОЃП во рамки на „Детската недела“

04октомври

„Сите во Кучково“-настан за промоција на велосипедската и пешачка патека

04октомври

Средба на Стојкоски со претставници од Националниот совет за слепи

04октомври

Асфалт на крак во Стопански Двор во должина од 260 метри

23септември

Настап на основците во рамки на денови на општина Ѓорче Петров

23септември

Проектот „Од Бистра преку Дервен до Ханриево“ утре во реонскиот парк

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
 logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам