Мени

Вести

24јануари

Стартува изградбата на фекална мрежа на ул.„Радушка“

17јануари

Општина Ѓорче Петров се вклучува во одбележувањето на Водици 2023

16јануари

Поделени над 70 пакети со храна за социјално загрозени семејства од Ѓорче Петров

13јануари

Бадниковата поворка во општина Ѓорче Петров

13јануари

Над 5.000 посетители во изминатите викенди на Крстот во Кучково

13јануари

Нова училишна опрема ООУ„Димитар Поп Георгиев Беровски“ во Хром

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
 logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам