Мени

Вести

06март

Гостување на Стојкоски на утринската емисија на МТВ

03март

Патронат на ООУ "Страшо Пинџур" (фотогалерија)

01март

Се реконструира крак од ул.„Христо Батанџиев“

01март

Ќе се проширува бројот на дечиња запишани во градинката „Сонце“

01март

Серија реконструкција на детските катчиња во Ѓорче Петров

27февруари

Стартуваа училишните спортски лиги во Ѓорче Петров

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
 logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам