Мени

Вести

16мај

По 30 години асфалт на ул.„1600“

10мај

Во паркот во Ѓорче Петров одбележан 9 Мај – Денот на победата над фашизмот

09мај

Втора „Генералка викенд“ во Ѓорче Петров

08мај

Одлука за избор на административен службеник по интерен оглас бр.01/2023 година

03мај

Општина Ѓорче Петров овозможува бесплатен транспорт до болниците за повеќе категории лица

02мај

Гостување на Стојкоски на Македонската телевизија (видео)

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
 logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам