Мени

Се обновува коловозот на ул.102

Општина Ѓорче Петров во периодот што следува ќе работи на санација и поставување гребен асфалт, како времено решение на повеќе локации во општината.

Во моментов се расчистува и обновува коловозот на ул.102 .

Паралелно екипите на комунален пункт интервенираат и на каналската мрежа за одводнување.

Галерија

Image

of

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
 logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам