Мени

Исчистена мини-депонија кај Крстот во Кучково

Комуналната служба на општина Ѓорче Петров исчисти уште една мини-депонија кај местото викано Крст во Кучково.

Чиста животна средина останува приоритет. Апелираме до месното население на поголема одговорност кон јавните добра и природата.

Галерија

Image

of

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
USAID_letok   logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам