Мени

Сите Вести

Учениците од ООУ „Мирче Ацев“ ја посетија ОЃП во рамки на „Детската недела“

05.10.2022

Прочитај повеќе

„Сите во Кучково“-настан за промоција на велосипедската и пешачка патека

04.10.2022

Прочитај повеќе

Средба на Стојкоски со претставници од Националниот совет за слепи

04.10.2022

Прочитај повеќе

Асфалт на крак во Стопански Двор во должина од 260 метри

04.10.2022

Прочитај повеќе

Настап на основците во рамки на денови на општина Ѓорче Петров

23.09.2022

Прочитај повеќе

Проектот „Од Бистра преку Дервен до Ханриево“ утре во реонскиот парк

23.09.2022

Прочитај повеќе

Календар на планирани настани


Пон
Вто
Сре
Чет
Пет
Саб
Нед
 logo_iso_2021 Finansiski_indikatori Corona_virus

Поставени се колачиња (cookies) на Вашиот уред со цел да се подобри функционалноста на оваа веб страница.

Потребни ми се дополнителни информации | Политика за користење на колачиња (cookies)

Се согласувам Не се согласувам